צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הסיפור שלך

 
 
איך זה מרגיש להיות כלה?
כמו בכל סיפור אהבה טוב, גם כאן מתרחשות הרבה התרחשויות: רגע אחד את מוצפת התלבטויות, חששות ופחדים, ודואגת איך את תיראי בתוך שמלת הכלה. ואז, יום בהיר אחד - את מגיעה לפגישה בסטודיו, ומשהו טוב קורה.


רגע של קסם
אחת על אחת, את יושבת עם יועצת סטיילינג אישית. את בוחנת את הדגמים ולאט לאט מבינה מה הסגנון שיותר מדבר אלייך, לפעמים את פשוט נדלקת על דגם קיים ולפעמים את מתאהבת ברעיון של עיצוב אישי, אבל כך או כך – לסיפור האהבה שלך, תמיד יש סוף שמח.


סוף טוב, הכול טוב
ב- Myor Brides – אביתר מיור - שמלות כלה וערב אנחנו לוקחים את המידות המדויקות שלך, גם לשמלה וגם להלבשה התחתונה, ויוצרים אבטיפוס בסיסי. על הבסיס אנחנו מבצעים התאמות כדי שהשמלה תשב עלייך באופן מושלם. אנחנו משנים, מקצרים ועורכים את העבודה, עד שלבסוף נוצרת השמלה שמספרת בדיוק את הסיפור שלך.


כשרגע השיא של העלילה מגיע
הימים חולפים עוברים ורגע השיא של הסיפור שלך עומד להתרחש: את מתעוררת לבוקר נפלא של פרפרים בבטן, לובשת את השמלה שלך, עושה סיבוב קטן מול המראה ולוחשת לעצמך: "אני לא מאמינה שזה קורה לי". השמלה יושבת במדויק, מחמיאה כל כך, גורמת לך לזהור... את מתאפרת ומתארגנת לקראת הרגע הגדול מכל, והפרפרים מתחילים לצאת במחול בלב. ואז... את פוגשת אותו. וכשאת מחבקת אותו קרוב-קרוב אל זרועתייך, את פשוט יודעת שבחרת נכון.
 

WE CREATE LOVE STORIES WITH HAPPY ENDING

 

 
 
 
שמלת כלה - דגם אריאנה