צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

העולם של MAYOR

 
 
סיפור האהבה של Myor Brides – אביתר מיור - שמלות כלה וערב מתחיל משאיפה להגדיר מחדש את עולם האופנה של הכלות. בוער בנו הרצון עז לשלב בין הקלאסי לחדשני, בין המסורתי לבין המודרני, והמטרה - לכבד ולחגוג את ההשראה והאלגנטיות הנשית.

לספר סיפור זה אומנות
כל אישה מביאה איתה סיפור. אנחנו רוקמים את הסיפור שלך למציאות בסטודיו הבוטיק שלנו, שנמצא בתל אביב, שבראשו עומד המעצב אביתר מיור. אביתר למד עיצוב אופנה בשנקר, וסיים את לימודיו בהצטיינות. הוא התמחה באוסטריה וזכה בפרס מעצב השנה. את יכולותיו הוא מביא לידי ביטוי בסטודיו כדי ליצור עבורכן שמלות עם משמעות, שמלות שמספרות את סיפורכן האישי.

בעבודתו המרשימה, השוזרת לתוכה עוד ועוד סיפורים, הוא יוצר שמלות כלה מרהיבות שמשלבות בדים איכותיים שמיובאים מאיטליה וצרפת, ואלמנטים מיוחדים שנתפרים בעבודת יד, בשילוב סברובסקי, קריסטל וחרוזי מיוקי, ממש כמו בבתי האופנה הגדולים והמובילים בחו"ל. התוצאה? שמלות שכל אחת מהן היא סיפור של עולם ומלואו.

כשסיפור מעורר השראה ליצור
כל שמלה מספרת סיפור משלה, וגם קיימת אפשרות לעיצוב אישי של שמלה שתספר את הסיפור האישי שלך. כמובן השמלה שתבחרי מותאמת למידתך, באופן מושלם, מכף רגל ועד ראש, ואפילו פריטי ההלבשה התחתונה מעוצבים במקום במיוחד עבורך – מהמחטב ועד החזייה שיתפרו רק עבורך ובהתאמה אישית.

מבחינתנו כל אישה היא סיפור מעורר השראה בפני עצמו, שמצטרף לארסנל ענק של סיפורים של נשים אלגנטיות, עוצמתיות ובלתי נשכחות. ועכשיו, את מוזמנת לגלות את הסוף הטוב של הסיפור שלך.
 
 
 
שמלות כלה מרהיבות